LG UltraWide 34WR55QK-B 86,42cm (34″)
Cijena:
383,00
* U cijenu je uključen PDV
* Istaknuta cijena odnosi se na gotovinsko i virmansko plaćanje.
Plaćanje kreditnim karticama
Besplatna dostava
Funktion : Monitor (stationär)Diagonale : 34″ (86.4cm), Klasse: 33″-34″Auflösung : 3440×1440 (UWQHD), 21:9, 110ppiBildwiederholfrequenz : 100Hz (3440×1440)Reaktionszeit : 5ms (GtG)Panel : VAFarbtiefe : 8bit (16.7 Mio. Farben)Beschichtung : non-glare (matt), Härtegrad 3HHintergrundbeleuchtung : LED, Blaulichtfilter, flicker-freeHelligkeit :…LG UltraWide 34WR55QK-B 86,42cm (34″)
Funktion : Monitor (stationär)Diagonale : 34" (86.4cm), Klasse: 33"-34"Auflösung : 3440x1440 (UWQHD), 21:9, 110ppiBildwiederholfrequenz : 100Hz (3440x1440)Reaktionszeit : 5ms (GtG)Panel : VAFarbtiefe : 8bit (16.7 Mio. Farben)Beschichtung : non-glare (matt), Härtegrad 3HHintergrundbeleuchtung : LED, Blaulichtfilter, flicker-freeHelligkeit :...